Opinia produktu

Magdalena
27.06.2026
Potwierdzony zakup
Aniol przepiękny, skradl mi serce już drugi raz i napewno nie ostatni. Dając komus w prezencie jest wielkie wzruszenie i łzy. ! Najlepsze co mogłam kupic jako prezent !polecam każdemu! Wysyłka expresowy pięknie i starannie zapakowane aby nic w transporcie sie nie uszkodziło. Dziękuję ❤️